قطعات متفرقه

قطعات لاستیکی دارای تنوع بسیار زیاد می باشد وبا قابلیت ترکیب فلز ، لاستیک ، مقاوم در برابر حرارت ، روغن داغ ، سایش ، فشار ، حلال ها شیمیایی ، الکتریسیته در رنگ های مختلف تولید می گردد.از پایه های الاستومری می توان به NBR،NR،EPDM،SI،اشاره نمود که با ترکیب پر کننده ها و مواد افزودنی کامپند سازی می گرددوسپس درون قالب فلزی ساخته شده قرار می گیرد وبا فشار پرس و حرارت پخت می گردد.ویا اکسترود می گردد وبه روش LCM ویا اتو کلاو، هوای گرم و یا ماکروویو پخت می گردد. انواع قطعات لاستیکی صنایع از جمله معادن، نفت و پتروشیمی و انواع دیافراگم های حساس و ضربه گیرها و … مورد نیازهای کارخانجات با هر شکل و ابعادی قابل ارائه می باشد.

لاستیک پلی یورتان نوعی کشپار مصنوعی از جنس رزین پلی یورتان می باشد که از واکنش دی و پلی ایز و سیانات ها با موادی که دارای اتم هیدروژن فعال هستند حاصل می گردد. پلی یورتان ها مقاومت خوبی در برابر اوزن، اکسیژن، بنزین وروغن های معدنی داشته و از ویژگی های آن مقاومت مکانیکی خوب در برابر سایش و پارگی برخوردار می باشد. مقاومت دربرابر ضربه، لرزش، عایق صدا و الکتریسته از دیگر مزیتهای این کشپار است در مقابل اسیدها و بازها، آمین ها مقاوم نمی باشد لاستیک پلی یورتان به روش ریخته گری تولید می گردد و در هر فرمی قابل تولید می باشد.

انواع پروانه و پوسته پمپ ، ورق های ضد سایش با ابعاد و ضخامت های گوناگون ،انواع سرندها از جنس پلی یورتان قابل ارائه می باشد.